Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyon İçin Her Türlü İşbirliğine Hazırız”

Memur-Sen İl Başkanı ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin, camia olarak Afyonkarahisar’a hizmet sağlayacak projeler noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

Memur-Sen İl Başkanı ve

Memur-Sen İl Başkanı Ali Keskin ve beraberindeki sendika yöneticileri Afyon Gazeteciler Cemiyeti ( AGC) Başkanı olarak seçilen Önder Artuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“AFYON İÇİN HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ”

Ziyarette; Memur-Sen İl Başkanı ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin, Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdülkadir Hız, Eğitim Bir-Sen 2 No’lu Şube Başkanı Vehbi Gülseren, Bayındır Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Koç, Enerji Bir-Sen İl Başkanı Hüseyin Karaşahin, Birlik Haber-Sen İl Başkanı Mehmet Saray ve Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Karaçor hazır bulundular. AGC Yönetim Kurulu Başkanı Önder Artuk ve yönetim kurulu üyeleri Sezer Küçükkurt, Mehmet Abdioğulları, Ömer Elçi, Faruk Kılınç ve İsa Kuş tarafından kabul edilen Memur-Sen heyeti,  AGC’nin yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Memur-Sen temsilcileri, kente hizmet sağlayacak projeler noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirttiler. Ziyaret, Memur-Sen İl Başkanı ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin’in AGC Başkanı Önder Artuk’a hediye takdim etmesi ile sona erdi.

“AFYON İÇİN HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ”