Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyon Özel İdarede Asfalt Sezonu Başladı

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Merkeze bağlı Işıklar Beldesi eski köy yolunda 5 kilometre sathi asfalt kaplama çalışmasına başladı

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi

Havaların ısınması ile birlikte zemin iyileştirme, yol bakım ve asfalt kaplama çalışmaları başladı. İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Mehmet Siper, Işıklar Beldesi eski köy yolunda yeni başlayan çalışmayı yerinde inceledi.
Hava şartlarının asfalt serim için uygun hale gelmesiyle başlayan asfalt sezonunda, köylerde çalışmalar başladı. Zemin iyileştirme, yol bakım ve onarım ile birlikte asfalt kaplama çalışmalarının yapıldığı köylerde inceleme yapan Başkan Siper, Işıklar Beldesinde yapılan çalışmaları yerinde gördü. Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Faik Karakoç’dan yapılan asfalt çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Afyon Özel İdarede Asfalt Sezonu BaşladıVatandaşların yaşam standartlarını arttırmak için Afyonkarahisar İl Özel İdaresi olarak çalışmalara devam edileceğini belirten Siper, “2024 yılı asfalt sezonunun kazasız belasız bir sezon olmasını temenni ediyor, yol çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Merkeze balı Işıklar Beldesi eski köy yolunda gerçekleşen asfalt sezonu açılış programına; İGM Başkanı Mehmet Siper, 13. Dönem İGM Başkanı Burhanettin Çoban, Işıklar Belediye Başkanı Murat Karamoçu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Ziya Bilim, İGM Üyesi Ömer Dayı, 13 Dönem İGM Üyesi Hasan Hüseyin Düşgün, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Faik Karakoç katıldı.

Afyon Özel İdarede Asfalt Sezonu Başladı Afyon Özel İdarede Asfalt Sezonu Başladı