Afyon’a likit yumurta tesisi kurulacak

Afyon’a likit yumurta tesisi kurulacak

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

 

Afyonkarahisar’a “Likit Yumurta Tesisi” kurulması çalışmalarında son aşamaya gelindi

 

Afyonkarahisar’a “Likit Yumurta Tesisi” kurulması çalışmaları kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi OECD/BIAC Gıda ve Tarım Komitesi Başkanı Metin Akman, Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Köprücüoğlu ve Afyonkarahisar TKDK İl Koordinatörü Zülgari Özdemir bilgi alışverişinde bulundular.
Kurulacak “Likit Yumurta Tesisi” hakkında bilgiler veren İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in yakından takip ettiği çalışmalarda son aşamaya gelendiğini belirterek, “Afyonkarahisar yumurta üretiminde 2019 yılı verilerine göre 470 bin ton üretimle Türkiye’de birinci sırada yer almaktadır. Bu nedenle Sayın Bakanımızın önerileri ve Bakanlığımız desteklemeleri ile İlimizde likit yumurta tesisi kurulması çalışmalarında son aşamaya gelinmiştir.” dedi.
>> Burak AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi