“Afyon’da sol iktidarın etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür yaşanmadı”

“Afyon’da sol iktidarın etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür yaşanmadı”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Zeybek’ten övgüyle bahseden Özhaseki, “Afyonkarahisar’da sol iktidarların gelip ideolojik takıldığı etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür yaşanmadı” dedi

 

Özhaseki, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten brifing aldı. Özhaseki’yi Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Zeybek, tamamlanan ve planlanan projelerle ilgili bilgiler paylaştı.
Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarete; Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Benol Kaplan, Murat Öner, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatörü Bilal Uçar, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve daire müdürleri katılım sağladı.
“BAŞKAN ZEYBEK’İN ÇALIŞMALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”
Ziyaret ardından açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. bAŞKAN Zeybek’ten de övgü ile bahseden Özhaseki, son dönemlerde yapılan yatırımlara dikkat çekti.
“MEHMET ZEYBEK, TEŞKİLAT İÇİNDE YETİŞTİ, ÇALIŞKANLIĞI İLE
TEMAYÜZ ETMİŞ BİRİ”
Özhaseki, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor, çalışmaları yerinde görüp, istişare ediyoruz. Şehirler ile ilgili hükümet olarak üzerimize düşen görevlerin olup olmadığı, aracı olmak üzere ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bende belediye başkanlığı ve bakanlık görevlerinde bulunduğum için tecrübelerimi aktarmak, arkadaşlarımıza yardımcı olmak amacı ile geziyoruz. Afyonkarahisar’da yıllardır süre gelen düzgün bir anlayış var. Sol iktidarların gelip ideolojik takıldığı etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür Afyon’umuzda fazlaca yaşanmadı. Düzgün arkadaşlar eli ile belediyecilik yapıldı ve güzel de işler oluyor. Mehmet Bey teşkilat içinde yetişmiş, çalışkanlığı ile temayüz etmiş bir arkadaşımız. Afyon’da da güzel işler yapıldığı biliyoruz, hele hele son zamanlarda faaliyetler iyice arttı. Bu çalışmaları konuşup, yapabileceğimiz görevleri üstlenip Ankara’ya öyle döneceğiz. Değerli Başkanımızı tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Cenab-ı Hak nice güzel hizmet ömrü versin diye dua ediyorum.”
>> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi