Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Afyonkarahisar Belediyesi gibi eser üreten belediyelerimizle Türkiye Yüzyılına gidiyoruz”

Zafer Haftası etkinlikleri dolayısıyla Afyonkarahisar’a gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.  

“Afyonkarahisar Belediyesi gibi eser üreten belediyelerimizle Türkiye Yüzyılına gidiyoruz”

Başkan Mehmet Zeybek’i çalışmalarından dolayı tebrik eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz; “Afyonkarahisar Belediyemiz gibi eser üreten belediyelerimiz ile Türkiye Yüzyılına gidiyoruz” diye konuştu.

Ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Uluçay, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Ziyarette Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in projelerini inceleme fırsatı bulduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Başkan Zeybek’i tebrik etti.

Sokak Sağlıklaştırmadan, alt yapıya, kültürel etkinliklerden ticari hayatı kolaylaştırmaya yönelik çok yönlü birçok çalışmanın yapıldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Başkanımız Mehmet Zeybek şahsında bütün belediye meclis üyelerimize, belediye yöneticilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“TÜRKİYE YÜZYILI BELEDİYECİLİĞİ DÖNEMİNDE DAHA NİTELİKLE HİZMETLER YAPILACAK”

Önümüzdeki süreçte Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği dönemine de vurgu yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Yerel kalkınma çok önemli. Yerel demokrasi de çok önemli. Her ikisi de belediyelerle çok yakından ilişkili. Hep şunun altını çiziyorum; Belediyeler iyi çalıştırılır ise gerçekten hayatımızda çok şeyler değişiyor. Hangi belediyecilik vatandaşa hizmet götürüyor? Gerçek belediyecilik, hizmet amaçlı belediyecilik. Buna odaklanmış Belediye Başkanları gerçekten insanımızın hayatında çok şeyi değiştiriyorlar. Az önce ben Afyonkarahisar Belediyemizin yaptığı projeleri inceledim. Sokak Sağlıklaştırmadan, alt yapıya, kültürel etkinliklerden, ticari hayatı kolaylaştırmaya kadar birçok boyutuyla çok güzel çalışmalar yapıldığını gördüm. Başkanımızın şahsında bütün belediye meclis üyelerimize, belediye yöneticilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte Türkiye yüzyılı, belediyeciliği döneminde de bu hizmetlerin üstüne daha yeni hizmetler, daha nitelikli hizmetler koyarak yolumuza devam edeceğiz. Taş üstüne taş koyan dan Allah razı olsun diyorum. Geleceğe dönük olarak da inşallah bu eser ve hizmet siyasetini daha üst noktalara taşımaya kararlılığımızı da vurgulamak istiyorum. Tekrar belediyemize, misafirperverliği için Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.