Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonkarahisar’da Yarın Hangi İlçelerde Elektrik Kesintisi Yaşanacak? 10.05.2024

Afyonkarahisar’da 10 Mayıs  Cuma günü (Yarın) 5 ilçede farklı mahallelerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle planlı elektrik kesintileri yapılacak.

Kesintinin yapılacağı noktalar şu şekilde:

Afyonkarahisar’da 10 Mayıs  Cuma

>>>İSCEHİSAR<<<

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-14:00 -10.05.2024-17:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. MERKEZ – ŞİRİNEVLER : AVŞAR DERESİ CADDE , MOZAİKLER KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesine Bağlı; Şirinevler Mahallesi Mozaikler Kümeevleri, Avşar Deresi ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

>>><<< 

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-09:00 -10.05.2024-11:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. MERKEZ – TEPECİK : BAHÇECİK YOLU CADDE Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesine Bağlı; Tepecik Mahallesi Bahçecik Yolu Cadde Üzeri Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

>>>MERKEZ<<<

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-10:00 -10.05.2024-17:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. SALAR – YAVUZ SELİM : CENKÇİ SOKAK Afyonkarahisar İli, Merkez İlçesine Bağlı; Sarık Köyünün Bir Kısmı Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

>>>EMİRDAĞ<<<

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-10:00 -10.05.2024-16:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. KARAAĞAÇ – KÖYÜN KENDİSİ : KARAAĞAÇ KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, Emirdağ İlçesine bağlı; Karaağaç Köyü, Karaağaç Toprak Su, GES Üretim Tesisleri, ADD Beton, MDG Tarım ve Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

>>><<< 

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-09:00 -10.05.2024-14:30tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. GÖMÜ – GÖKÇEYAKA : , GÖKÇEYAKA SOKAK ALİBEYCE – KÖYÜN KENDİSİ : , KÖY SOKAĞI KÜME EVLER BEYKÖY – KÖYÜN KENDİSİ : , BEYKÖY KÜME EVLER YARIMCA – KÖYÜN KENDİSİ : , KÖY SOKAĞI KÜME EVLER BAĞLICA – KÖYÜN KENDİSİ : , BAĞLICA KÜME EVLER GEDİKEVİ – KÖYÜN KENDİSİ : , GEDİKEVİ KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, Emirdağ İlçesine bağlı; Alibeyce, Yarımca, Gökçeyaka, Kılıçlı Kavlaklı, Güney, Gedikevi, Bağlıca ve Beyköy Köyleri ve Güney Köyü Dutluca Mahallesi, Alibeyce Koyunlu Mahallesi ile GES Üretim Tesisleri, Karahisar Mühendislik, Teknik Madencilik, Marfam Madencilik, Ece Mermer, Karahisar Madencilik ve Bölgede Bulunan Özel trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesine bağlı; Mallıca, Eskigömü, Çukurkuyu ve Muratkoru Köyleri ve Eskigömü Sülüklü Mahallesi ile Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

>>>BAYAT<<<

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-09:00 -10.05.2024-14:30tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. ESKİGÖMÜ – KÖYÜN KENDİSİ : , ESKİGÖMÜ KÜME EVLER MURATKORU – KÖYÜN KENDİSİ : , MURATKORU KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, Emirdağ İlçesine bağlı; Alibeyce, Yarımca, Gökçeyaka, Kılıçlı Kavlaklı, Güney, Gedikevi, Bağlıca ve Beyköy Köyleri ve Güney Köyü Dutluca Mahallesi, Alibeyce Koyunlu Mahallesi ile GES Üretim Tesisleri, Karahisar Mühendislik, Teknik Madencilik, Marfam Madencilik, Ece Mermer, Karahisar Madencilik ve Bölgede Bulunan Özel trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesine bağlı; Mallıca, Eskigömü, Çukurkuyu ve Muratkoru Köyleri ve Eskigömü Sülüklü Mahallesi ile Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.

>>>BAYAT<<<

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle10.05.2024-09:00 -10.05.2024-15:00tarihi ve saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. MERKEZ – ESKİ HAMAM : , ÇALIŞLAR YOLU CADDE ÇALIŞLAR – KÖYÜN KENDİSİ : , ÇALIŞLAR YOLU CADDE Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesine Bağlı; Çalışlar Köyü, Acar Mermer, Manay Mermer, Çalışlar Top-Su, Yenişafak, Sobacıoğlu, Miraç, Kızılkaya, Dinç Mermer, GES Üretim Tesisleri ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.