Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyonkarahisar’ı Ortak Akıl Ve İstişare Kültürüyle Yöneteceğiz”

CHP Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar’ı ortak akıl ve istişare kültürüyle yöneteceğini, içinden çıkılamaz bir hal alan trafik problemini de işin uzmanları ile çözeceklerini söyledi.

CHP Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Organize Sanayi Bölgesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Köksal, ardından Gül Anneler Derneği’ni ve kahvehaneleri ziyaret etti.

“GÖRDÜĞÜM TEVECCÜHE LAYIK OLMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM”

Belediye Başkan Adayı Köksal, “Bizler saha çalışmalarımız kapsamında hem işverenlerimizle hem de işçi, emekçi kardeşlerimizle çeşitli istişarelerde bulunuyoruz. Ben hemşehrilerimden oldukça büyük teveccüh görüyorum. Bana gösterilen ilginin karşılığını vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Ben hizmet için varım. Afyonkarahisar sevdalısı bir milletvekili olarak söylüyorum; belediye başkanı seçildiğimde de aynı özveriyle çalışmaya, memleketime hizmet etmeye devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ BELEDİYE ŞEHİR ÇARŞISININ ALTI OTOPARK ÜSTÜ İŞYERİ OLACAK”

İkinci Belediye Çarşısı esnaflarının mağdur edildiğini kaydeden Köksal, trafik sorununun çözülmesi için atılacak adımları şöyle anlattı:

“İkinci Belediye Çarşısı ve Kura Camii’nin yanı katlı otopark için ayrılmıştı. İkinci Belediye Şehir Çarşısı’nın altı katlı otopark olacak üstü iş yeri olacak. O işyerlerini mağdur edilen yaklaşık 55 esnafımıza vereceğiz. Onlarla helalleşeceğiz. Çünkü onlara çok büyük bir haksızlık yapıldı. Yeni yapılacak binaların altına da otopark yapılması için teşvik edeceğiz. Bir trafik mastır planı hazırlayarak trafik mühendisleri ile birlikte konunun uzmanlarıyla şehrin trafiğini en kısa zamanda rahatlatacağız.”

“KADIN VE GENÇLİK MECLİSLERİ KURULACAK”

Başkan Adayı Köksal, şehri ortak akılla yöneteceğini belirterek şöyle konuştu:

“Bütün mahallelerden kadın ve gençlerimizden oluşan bir gençlik meclisi ve kadın meclisimiz olacak. Ayda bir kez onlarla toplanacağım. Kadın ve genç arkadaşlarımızı dinleyeceğim. Mahallelerinde gördükleri eksikleri, kentimizdeki yanlışları, sıkıntıları, eleştirileri önerileri dinleyeceğim. Kenti ortak akılla, uzlaşıyla, istişare ile yöneteceğiz. Derneklerle, muhtarlarla, odalarla, hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz. Kapalı kapılar ardında 3-5 kişiyle kararlar alarak bu şehri yönetmeyeceğiz. Parayı doğru yerde doğru projelerde kullanacağız. Kırk düşünüp bir harcayacağız.”

“Afyonkarahisar’ı Ortak Akıl Ve İstişare Kültürüyle Yöneteceğiz”