Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonkarahisarlıların Boş Vaatlere, Hayal Ürünü Sözlere Karnı Tok

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, boş vaatlerle hayal ürünü sözlerle Afyonkarahisarlıların gözlerinin boyanamayacağının önemle altını çizerek, “Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimizin karnı boş laflara tok” dedi.

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt beraberinde MHP İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Gazlıgöl Caddesi ile Atatürk Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

EN ÇOK ALDIĞIMIZ TALEP “KENTSEL DÖNÜŞÜM” SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİ

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisarlı hemşehrilerinin kendisine gösterdikleri teveccühten büyük onur ve şeref duyduğunu söyleyerek, “Çok şükür hemşerilerimizden her zaman olduğu gibi yoğun bir teveccüh ve ilgi görüyoruz. Hepsi de bizi güler yüzle kardeşim hoşgeldin diye karşılıyorlar. Çünkü çoğu tanıdığımız insanlar, komşularımız, kardeşlerimiz, akrabalarımız. Saha çalışmalarımızda en çok ‘kentsel dönüşüm’ bölgesiyle ilgili talep ve istekleri alıyoruz. Hemşehrilerimizin hepsi de bu işin çözümünün Afyonkarahisar’ın kendi insanları ile olacağına inanıyorlar. Bizde bu konuda yük alacağımızı, Allah’ın izniyle hep birlikte buradaki ‘kentsel dönüşüm’ sorununu istişare içerisinde çözeceğimizi belirtiyoruz. İlgilerinden dolayı tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisarlıların Boş Vaatlere, Hayal Ürünü Sözlere Karnı Tok

BOŞ VAATLERLE İNSANLARIN GÖZÜNÜ BOYAMAYA ÇALIŞIYORLAR

Afyonkarahisarlı hemşehrilerine verilen vaatlerin altı doldurulmamış boş vaatler olduğunu kaydeden Küçükkurt, “Hayal ürünü sözlerle insanların gözünü boyamaya çalışıyorlar. Ama hemşehrilerimiz bunun farkındalar. Biz de yaptığımız ziyaretlerde bunun farkına varıyoruz. Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimizin karnı boş laflara tok. Olması gerekenleri istiyorlar, bekliyorlar ve bunun çözümünün de Afyonkarahisar’ın kendi insanlarıyla olacağına inanıyorlar. Bu nedenle mutluyuz.” diye konuştu.

SEZER KÜÇÜKKURT AFYONKARAHİSAR’IN “YERLİ VE MİLLİ ADAYI”

MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu ise, Sezer Küçükkurt’un Afyonkarahisar’ın “yerli ve milli adayı” olduğunu dile getirerek, “Gittiğimiz her yerde halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Vatandaşlarımız, ‘Afyonkarahisar’ın sorunlarını çözerse Sezer Başkan’ çözer söylemleriyle bizleri karşılıyorlar. Nasip olursa 1 Nisan 2024 sabahı Afyonkarahisar Belediyesi’nde Sezer Küçükkurt Başkanımızı göreceğiz.” şeklinde konuştu.

Afyonkarahisarlıların Boş Vaatlere, Hayal Ürünü Sözlere Karnı Tok

KÖY ODALARINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİLER

İsmail Köyü’nde “Köy Odası Sohbetleri”nde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt ve beraberindeki heyet daha sonra Küçükçobanlı ve Bayatçık Köyü sakinlerinin misafiri oldular. Küçükkurt ve beraberindeki heyet gece geç saatlere kadar süren seçim çalışmalarının sonunda Karamanoğlu Mahallesi “Ordu Bulvarı” üzerinde bulunan “MHP Seçim Koordinasyon Merkezi”nde MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci idaresinde sabah gerçekleştirilecek çalışma programının istişaresini yaptılar.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti