Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyon’un, Kale Gibi Dik Duran Kadınları Sözde Milliyetçilere Oy Vermez”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Eşrefpaşa ve Fatih Mahallesi sakini kadınlarla biraraya geldi. Uluçay, “Afyonkarahisar’ın kale gibi dimdik duran kadınları sözde milliyetçi CHP’nin adayına asla oy vermezler. Ziyaret ettiğimiz her noktada gördüğümüz ilgi, samimiyet, sevgi ve teveccüh bunun en büyük kanıtıdır.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay,  ‘Kadınlarla Büyük Afyonkarahisar Yolunda’ programı kapsamında Eşrefpaşa ve Fatih Mahallelerinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Uluçay’a eşi Leyla Uluçay, Milletvekili Av.Ali Özkaya, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Eşrefpaşa ve Fatih Mahallesi sakini kadınlara hitap eden Başkan Adayı Uluçay, şunları kaydetti: “Çok kıymetli annelerim, ablalarım, kardeşlerim bacılarım arkamızda sizlerin destekleri, sizlerin duaları olduğu sürece gözümüz arkada kalmaz evelallah. Biz biliyoruz ki hanım kardeşlerimiz bu davaya ve bizlere sahip çıktığı sürece kimse AK Parti’yi Afyonkarahisar’da kimse yıkamaz. Kadınlarımız bu davanın kalesidir.  Bizde sizden aldığımız bu güçle sizlere hizmet etmeye hazırız. Biz Afyonkarahisar’da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın temsilcisi olarak sizlere hizmetkâr olduk, olmayada devam edeceğiz. 1 Nisan sabahı itibariyle de hizmete devam edeceğimizden şüpheniz olmasın. Sayın Cumhurbaşkanımız her zaman söyler; bizim partimizin omurgası, öznesi ve beyni kadınlarımızdır. Afyonkarahisar’ın kadınları da her seçimde en yüksek oy oranıyla Cumhurbaşkanımıza destek oldular bunu da biliyoruz. Biz biliyoruz ki Afyonkarahisar’ın kale gibi dimdik duran kadınları sözde milliyetçi CHP’nin adayına asla oy vermezler. Ziyaret ettiğimiz her noktada gördüğümüz ilgi, samimiyet, sevgi ve teveccüh bunun en büyük kanıtıdır” dedi. Sözlerine şöyle devam eden Uluçay; Afyonkarahisar’a gerçekleştireceğimiz 109 proje arasında olan sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında en büyük bölümü kadınlarımıza gençlerimize ayırdık. Çünkü Afyonkarahisarlı kadınlarımız hizmetin en iyisine layıktır. Spordan kültüre, eğitimden sosyal hayata, istihdam ekonomiye kadar öncelik verdiğimiz projelerimiz kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik olanlardır. Sizler en güzel hizmetlere layıksınız, layık olduğunuz hizmeti de size yapacak olan AK Parti’dir.” dedi.

“Afyon’un, Kale Gibi Dik Duran Kadınları Sözde Milliyetçilere Oy Vermez”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti