Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“AK Parti Hükümeti Olarak Her Zaman Çiftçimizin Yanındayız”

Memleketi Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beldesinde bu yılda düzenlenen yağmur duasında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, “Tez zamanda kuruyan topraklarımızın, tarlalarımızın suya kavuşarak rekoltesi yüksek bir dönem geçirmeyi arzu ediyoruz. Bizler AK Parti hükümeti olarak çiftçimize her daim destek oluyor ve yalnız bırakmıyoruz.” dedi

Memleketi Sandıklı ilçesine bağlı

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beldesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Dikmen Dede Yağmur Duası” hafta sonu yoğun bir katılımla gerçekleşti. Programa; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel, işadamı Muhammet Savaş Karataş, Akharım Belediye Başkanı Süleyman Kaynak, belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri ile çevre beldelerin Belediye Başkanları ve çok sayıda çevre köy ve beldelerden vatandaş katıldı.

“TARLALARIMIZIN SUYA KAVUŞMASINI ÜMİT EDİYORUZ”

Yağmur duası etkinliğinde konuşan Akharım Belediye Başkanı Süleyman Kaynak, şunları kaydetti:  “Yağmur duası maksadıyla çıktığımız bu programımızda dualarımızı ettik. İnşallah tez vakitte su bekleyen tarlalarımız suya kavuşur ümidiyle ellerimizi açtık ve Allah’a dualarımızı ettik. Arzu ederiz ki Yüce Yaradan tez vakitte yağmuru verir ve çiftçilerimizin yüzü güler. Elbette bunu her yıl düzenli olarak yapıyoruz. Tabi bununla birlikte kasaba halkımıza ve ziyaretçilerimize yemek ikramında bulunuyoruz. Bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleşen yağmur duası programımız Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın teveccühü ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.”

“AK Parti Hükümeti Olarak Her Zaman Çiftçimizin Yanındayız”

“ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ”

AK Parti Milletvekili Dr. Hasan Arslan da,  yağmur duası etkinliğinde yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Akharım beldesinde her yıl düzenlenen programa katılarak dualarımızı ederiz. Arzumuz odur ki tez zamanda kuruyan topraklarımız tarlalarımız suya kavuşur ve rekoltesi yüksek bir dönem geçiririz. Bizler AK Parti hükümeti olarak çiftçimize her daim destek oluyor ve yalnız bırakmıyoruz. Don olayında da sel de de ve birçok afetlerde işimizi bir kenara bırakıyor ve Tarım Bakanlığının ilgili birimine üç vekilimiz olarak gidiyor ve taleplerimizi sıralıyoruz.  Bugüne dek elimizin boş döndüğü olmamıştır. İnşallah bundan sonra da milletvekillerimizle, il başkanımızla üreticilerimizin yanında olacağız.” Etkinlik sonrası AK Parti Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Belediye Başkanı Süleyman Kaynak ve beraberindeki heyet, piknik yapmaya gelen vatandaşları selamladılar.

“AK Parti Hükümeti Olarak Her Zaman Çiftçimizin Yanındayız”