Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti Milletvekilleri, Bakan Yumaklı İle Görüştü

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile Afyonkarahisar’ın tarımsal ihtiyaçlarını görüştü.

AK Parti Milletvekilleri, Bakan Yumaklı İle Görüştü

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri; Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve Bakan Yardımcısı Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar’ın tarımsal gelişmeleri ve destekleri ve konuşuldu.

AK Parti Milletvekilleri, Bakan Yumaklı İle Görüştü

“AFYONKARAHİSAR İÇİN ÖNEMLİ KAZANIMLAR SAĞLANACAK”

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan görüşmede Afyonkarahisar’ın tarımsal sulama konuları, köy yerleşim alanları, üreticilere verilen tarımsal destekler ve organize sanayi bölgelerindeki genişlemeler konuşuldu. Bakan Yumaklı ve Bakan yardımcısı Bağcı Afyonkarahisar’ın il genelindeki tüm eksik ve ihtiyaçlarının belirli bir süreçte giderilerek tamamlanacağını kaydetti. Milletvekilleri Özkaya, Yurdunuseven ve Arslan yaptıkları görüşmenin Afyonkarahisar nezdinde önemli bir görüşme olduğunu ve Afyonkarahisar için kazanımlar sağlayacağını duyurdu. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.