Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“AK Parti Sosyal Belediyecilik Ve Gönül Belediyeciliğinde Çığır Aştı”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Partinin gönül belediyeciliği ile ön planda olduğunu belirtti. Uluçay, “AK Parti sosyal belediyecilik ve gönül belediyeciliğinde çığır aştı.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Uluçay sırasıyla; Defterdarlık çalışanları ve İyilik Hareketi Derneği yönetimi ve üyelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde; Uluçay’ın eşi Leyla Uluçay, il yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Av.Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları hazır bulundular.

“AK Parti Sosyal Belediyecilik Ve Gönül Belediyeciliğinde Çığır Aştı”

“GÖREVE GELDİĞİMİZDE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Defterdarlık ziyaretinde konuşan Başkan Adayı Uluçay, “Defterdarlık çalışanlarımız, denetim ve vergi düzenlemeleri noktasında her zaman vatandaşın yanında oluyor ve devletimizin menfaatlerini gözeten bir anlayışla şehrimize hizmet ediyorsunuz. Bu ziyaret vesile ile sizlere çalışmalarınız dolayısıyla bir kez daha teşekkür ederim. Biz de göreve geldiğimizde sizlerle birlikte uyum içerisinde çalışarak hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Afyonkarahisar’ımıza birlikte nice güzel hizmetler etmek nasip olsun inşallah.” dedi.
“AK PARTİ BELEDİYECİLİKTE ÇIĞIR AÇTI”
İyilik Hareketi Derneği üyeleriyle biraraya gelen Başkan Adayı Uluçay, şunları kaydetti: “Derneğimiz son derece aktif ve şehrimizin her köşesine dokunabilen bir kadroya sahip. Sizler farklı bakış açınızla yardım konusunda yeni bir sayfa açtınız. Bizler de sizin çalışmalarınızı kolaylaştıracak her türlü desteği sağlamaya hazırız. Sizle birlikte Afyonkarahisar’ımızın her bir köşesindeki hemşehrilerimize dokunacağız. Daha önce kamuoyuyla paylaştığımız projelerimizin birçoğu bu noktada toplumumuza katkı sağlayacak. Çünkü biz sosyal belediyecilik ve gönül belediyeciliği şuuruyla AK Parti olarak çığır aştık desek yeridir. Bizde projelerimizin büyük çoğunluğunu çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza ve ailelerimize yönelik hazırladık. Projelerimizde bilhassa hassas olduğumuz nokta ise şuurlu ve bilinçli bir gençlik yetiştirmek oldu. Gençlerimizi hem sosyal hem de eğitim anlamında destekleyeceğiz. Yine Mutlu Aile projemizle de içerisinde rehberlik, psikolojik destekler, diyetisyenlerin olduğu bir projemiz var. Bu projemizi sizlerin destekleri ile şehrimizin her köşesine ulaştırmak hedefimiz. Ailelerimizin birliğini ve bütünlüğünü sağlamak adına birlikte çalışacağız.”

“AK Parti Sosyal Belediyecilik Ve Gönül Belediyeciliğinde Çığır Aştı”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti