AK Parti vatandaşı dinledi

AK Parti vatandaşı dinledi

AK Parti heyeti hafta sonu Uzun Çarşı ve Tuz Pazarı Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istek ve talepleri dinledi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Feda Ertürk hafta sonu Uzun Çarşı ve Tuz Pazarı Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerileri dinlediler.
“MİLLETİN İÇİNDEN
GELDİK”
31 Mart seçimlerinin ardından “Gönül Belediyeciliği” anlayışı ile saha çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Bizler seçimden seçime değil, yılın her günü çalışma ve vatandaşlarımız ile gönül birliği ruhuna sahibiz. Biz birileri gibi halkımızla kavgalı değil, barışık ve ne diyorlarsa yapan bir siyasi partiyiz. Zira biz bu milletin içinden geldik. Şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Bu nedenle esnaflarımız baş tacıdır. Ne istiyorlarsa, beklentileri neyse onları yapacağız. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Bu bağlamda, AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Esnaf ve sanatkâr kesiminin sayısal büyüklüğü dikkate alındığında, ülkemiz için hem ekonomik hem de toplumsal açıdan önem taşıyor. Esnaflarımız bölgesel kalkınmanın tetikçisidir. Memleket işi gönül işi diyerek çıktığımız bu yolsa Rabbim bizleri mahcup etmesin.” dedi.
ESNAFIN AFJET
TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEDİLER
Esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında Tuz Pazarı Caddesi’nde bulunan Yoncaaltı Camii’nde incelemelerde bulunan AK Parti heyeti camii etrafındaki esnafın Yoncaaltı Camii’nin AFJET ile ısıtılması talebini geri çevirmeyerek, ilgili kurumlara talimat verdiler.
ABDÜLKADİR GEYLANİ
HAZRETLERİNİN TÜRBE ÖRTÜSÜ PAŞA CAMİİ’NDE SERGİLENECEK
Heyetin bir sonraki durağı ise yapımı devam eden Paşa Camii inşaatı oldu. Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Irak ziyareti sırasında Bağdat’ta türbesi bulunan Abdulkadir Geylani Hazretlerinin kendisine hediye edilen türbe örtüsünü
Paşa Camii Dernek Başkanı Bilal Doğru’ya teslim etti. Örtü, cami tamamlandığında halkın izleyebileceği bir alanda sergilenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi