Akdağ’ı bir de kışın görün

Akdağ’ı bir de kışın görün

Sandıklı Belediyesi tarafından işletilen Akdağ Tabiat Parkı, kış mevsiminde güzelliğiyle ziyaretçileri adeta büyülüyor

 

Sandıklı Belediyesi tarafından işletilen Akdağ Tabiat Parkı, kış aylarının gelmesiyle birlikte Nisan ayına kadar bungalov evlerinde konaklama sezonunu kapattı. Bu süre zarfında konaklayan vatandaşlardan gelen istek ile talepleri yapmak için bahar aylarının başında iyileştirme çalışmalarının yapılacağı Akdağ Tabiat Parkı’nda, her geçen sezon bir önceki sezona göre ziyaretçi sayısı arttı.
Akdağ Tabiat Parkı’nı beyaz bir örtü gibi örten kar ile birlikte muhteşem manzaralar oluşurken, tamamen buz tutan göl ise doğa fotoğrafçılarının uğrak yerlerinin arasında bulunuyor. >> Burak AYDIN’ın Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi