• TARİH: 11.04.2021
Akdeniz Belediyeler Birliği, Sandıklı’da toplandı

Akdeniz Belediyeler Birliği, Sandıklı’da toplandı

Akdeniz Belediyeler Birliği, Sandıklı’da toplandı

Akdeniz Belediyeler Birliği üye Belediye Başkanları Sandıklı’da toplantı yaptı. Belediye Başkanları, Sandıklı’ya gelişlerinin ardından Akşam Kültür Evinde yaren programına katıldılar. Yaren programına katılan tüm Akdeniz Belediyeler Birliği üye Belediye Başkanları, Sandıklılı Yarenler’in yapmış olduğu programdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Yaren Meclisinde konuşan Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü; “Akdeniz Belediyeler Birliği olarak bu ay düzenlenen toplantımıza bize ev sahipliği yapan misafirperver Başkanımız Sayın Mustafa Çöl’e böyle güzel bir organizasyon düzenlediği için teşekkür ediyorum. Yaren kültürünü de bizlere tanıtan Başta Dernek Başkanımız Sayın Ekrem Çavuş’a, tüm yarenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkürler ediyoruz” dedi. Gece Belediye Başkanları’na verilen meşhur Sandıklı saç eti ile sona erdi.
NEZAKET VE PROTOKOL EĞİTİMİ VERİLDİ
Eğitimci İhsan Ataöv’ün gerçekleştirdiği “Protokol Yönetimi ve Nezaket Eğitimi” sunumu gerçekleştirildi. Sunum çerçevesinde Belediye Başkanları’na protokol ve nezaket konularında iki saatlik bir sunum gerçekleştirildi. Sunumdan önce bir açılış konuşması yapan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Akdeniz Belediyeler Birliği olarak hepinizi Sandıklımızda misafir etmekten dolayı çok mutluyum, çok gururluyum hepiniz hoşgeldiniz. Akdeniz Belediyeler birliği çatısı altında bizleri birleştiren, böyle güze organizasyonlar için bizlere destek olan, çok değerli Başkanımız Sayın Hakan Tütüncü’ye çok teşekkür ediyorum. Böyle değerli organizasyonlar hazırlayan, Akdeniz Belediyeler Birliğinin yönetimine ve üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu güzel organizasyonda bizlerle birlikte olduğunuz ve Sandıklıya teşrif ettiğiniz için sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonların hep beraber devam etmesini diliyor, hepinize saygılar sunuyor tekrar Hoşgeldiniz diyorum” dedi.
MUSTAFA ÇÖL’E TEŞEKKÜR
Kepez Belediyesi ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü de bir konuşma gerçekleştirdi. Tütüncü konuşmasında; “Çok değerli Belediye Başkanlarımız değerli hanımefendiler, böyle güzel bir günde sizlerle beraber olmaktan bende memnuniyet duyuyor, hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Kasım ayındaki Antalya’da buluşmamızdan sonra ikinci buluşmamız Sandıklıda ve Belediye Başkanımız Mustafa kardeşimiz bizleri misafir etti. Gerçekten çok güzel ve anlamlı günler geçiriyoruz. Hem toplantı, hem de fikir alış verişi noktasında bu buluşmaların hepimize hatırlı olmasını diliyorum. Hepinize saygılar sunuyor, toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum tekrar hoşgeldiniz” ifadelerini kullandı.
PATETESLİ KÖY
 EKMEĞİ HEDİYESİ
Gala yemeğinin akabinde Sandıklı Park Otel sinema salonunda film izleyen misafirler keyifli bir akşam geçirdiler.
Pazar günü Sandıklı’dan ayrılan Akdeniz Belediyeler Birliği Belediye Başkanlarına küçük bir sürpriz yapan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, otelden ayrılan birlik üyelerine Sandıklı’nın meşhur Patatesli Köy Ekmeği ve Sandıklı Agria Patatesi hediye etti. (Kocatepe Haber Merkezi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi