Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Kulübünden “100. Yılında Cumhuriyet” Sergisi

AKÜ, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Kulübü üyelerin tarafından Atölye Etkinliğinde geri dönüşüm malzemeler hazırlanan oluşturdukları kolaj çalışmaların sergilendiği “100. Yılında Cumhuriyet” sergisi açıldı.

AKÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Kulübünden “100. Yılında Cumhuriyet” Sergisi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Kulübü tarafından, AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ş. Ebru Okuyucu’nun yürütücülüğünde gerçekleştirilen Atölye Etkinliğinde hazırlanan ürünlerin sergilendiği “100. Yılında Cumhuriyet” adlı sergi, GSF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Sergi Alanında açıldı.

AKÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Kulübünden “100. Yılında Cumhuriyet” Sergisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Açılış töreninde AKÜ GSF Dekan Vekili Prof. Dr. Selçuk Akçay, Dekan Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun ile Dr. Öğretim Üyesi Fevzi Nuri Kara, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ş. Ebru Okuyucu, İçmimarlar Odası Afyonkarahisar İl Temsilcisi Zakire Alimoğlu, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci yer aldı.

Cumhuriyetin 100. yılı anısına düzenlenen sergide, öğrencilerin geri dönüşüm malzemeler ile Cumhuriyet Dönemine ait mimari yapı ve yapısal eleman görsellerini kullanarak oluşturdukları kolaj çalışmaları sergileniyor.