Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKÜ özel yetenek sınavları tamamlandı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Spor Bilimleri Fakültesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı Özel Yetenek Sınavları başarıyla tamamlandı

AKÜ özel yetenek  sınavları tamamlandı

4 Eylül 2023 Pazartesi günü başlayıp 8 Eylül 2023 Cuma günü sona eren 1556 kişinin müracaat ettiği özel yetenek sınavına; yaklaşık 426 kişi aktif olarak katıldı.
Sınavlar sonrasında, 50 aday Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğine, 50 aday Antrenörlük Eğitimi Bölümüne ve 50 aday da Rekreasyon Bölümüne kayıt yaptırma hakkı kazandı. Özel Yetenek Sınavları hakkında bilgi veren AKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Ocak, AKÜ Yönetimi ve Afyonkarahisar’ın büyük desteğini alan Spor Bilimleri Fakültesine ilginin artığını belirtti. Ocak, “Fakültemiz, deneyimli ve öğrenci odaklı eğitimi benimseyen akademik ve idari kadrosuyla, modern tesisleri ile Erasmus kapsamıyla yurtdışı eğitim olanakları ve Afyonkarahisar’ın öğrencilerimize sunduğu birçok imkânla, benzer fakülteler arasında güçlü bir şekilde yer almaktadır. Yeni öğrencilerimize AKÜ Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi olmanın ayrıcalığı ile hayırlı olsun der, eğitim öğretim süreçlerinde başarılar dileriz.” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bin 22 kullanımlık uyuşturucu ile yakalanan 2 kişiden biri tutuklandı
Sıradaki Haber Bin 22 kullanımlık uyuşturucu ile yakalanan 2 kişiden biri tutuklandı