Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ali Koç, Yeniden Aday Mı?

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un bu kararı merakla bekleniyordu. Koç’un yeni açıklaması karşısında iş insanı Saadettin Saran ne yaptı?

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe’nin Kongresi’nde aday olmayacağını açıklamış, taraftar belirsizlik durumundan rahatsız olmuştu. Ali Koç, bir açıklama daha yaparak Fenerbahçe’ye hizmet için genel kurulda aday olacağını belirtti.

Ali Koç’un açıklaması şöyle:

“Daha önce yaptığım bazı açıklamalarda, önümüzdeki Genel Kurulumuzda aday olmayacağımı ifade etmiştim. Ancak, yine aynı ifadelerimin devamında, olağanüstü bir durum olması halinde ise düşüncemi tekrar gözden geçirebileceğimi de söylemiştim. Bilindiği üzere, bizden önceki dönemi de içine alacak şekilde, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak son 20 yılda camiamızın sistematik ve artan bir şekilde hem saha içinde hem de saha dışında saldırılara maruz kaldığı aşikârdır. Camia olarak, tüm bu saldırılara karşı 3 Temmuz 2011’de ve 4 Nisan 2015’te olduğu gibi duruş koymaya ve mücadele etmeye devam etmekteyiz. Kulübümüzün aydınlık yarınlara kavuşması için başlattığımız mücadelenin kararlılıkla devam etmesi gerekmektedir. Bundan sonraki adımlarda da Türk futbolunun içinde bulunduğu bataklık ve organize kötülükler karşısında camia olarak topyekûn mücadele etmemiz gerekmektedir. Bu doğrultuda, kesin tarihi önümüzdeki hafta kulübümüz tarafından açıklanacak olan Genel Kurulumuzda aday olma kararı aldığımı kamuoyunun bilgisine sunarım.”

Ali Koç’un bu açıklamasının ardından iş insanı Saadettin Saran da Koç’a tam destek vererek Fenerbahçe’nin geleceği için genel kurulda aday olmayacağını belirtti.

Ali Koç, Yeniden Aday Mı

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti