Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altın Kızlar Avrupa’da Türkiye’yi Temsil Edecek

Afyonkarahisar Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Fatma Yılmaz, Emine Beyza Barışkan ve Yağmur Karabacak, 26-29 Haziran 2024 tarihlerinde Sırbistan’ın Novi Sad kentinde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi U-17 Kadın Milli Takımı’nda temsil edecek

Afyonkarahisar Taşoluk Belediye Spor

Bu önemli turnuva için hazırlıklarını tamamlayan sporcular, büyük bir motivasyon ve azimle Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporculara ve antrenörleri Yakup Yağcı’ya başarı dileklerinde bulundu. Kasapoğlu, “Sporcularımızın uluslararası arenada ülkemizi temsil edecek olmaları bizler için büyük bir gurur kaynağı. Onların başarısı, hem Afyonkarahisar’ı hem de Türkiye’yi onurlandıracaktır. Sporcularımıza ve antrenörlerimize güvenimiz tam, kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Antrenör Yakup Yağcı ise sporcularının yoğun bir çalışma programı ile hazırlandıklarını belirterek, “Sporcularımız disiplinli ve özverili çalışmalarıyla bu aşamaya geldiler. U-17 Milli Takımımızın 10 sıkletinden 3’ü Taşoluk Belediye Spor Kulübünden. Avrupa Şampiyonası’nda başarılı sonuçlar elde ederek bayrağımızı gururla dalgalandıracaklarına inanıyorum” dedi.

Sporcular Fatma Yılmaz, Emine Beyza Barışkan ve Yağmur Karabacak da yaptıkları açıklamalarda, Avrupa Şampiyonası’nda en iyi performanslarını sergilemek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Altın Kızlar Avrupa'da Türkiye'yi Temsil Edecek