Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Annelerin Verdikleri Değerlerle Yarınlara Emin Adımlarla Yürüyeceğiz”

AFSİAD Başkanı Kadir Sayın, Anneler Günü vesilesiyle şehit annelerinin acılarını bir kez daha canı gönülden paylaştığını, annelerin verdikleri yüce değerlerle yarınlara emin adımlarla yürüneceğini belirterek Anneler Günü’nü kutladı.

AFSİAD Başkanı Kadir Sayın,

Afyonkarahisar İş İnsanları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, yayınladığı mesajla Anneler Günü’nü kutladı.

Başkan Sayın, Anneler Günü kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sağlıklı, huzurlu ve gelişmiş bir toplumun temeli, sağlam bir ailedir; ailenin temeli de annedir. Bizler, yaşamın gereği hayatı annelerimizden öğreniriz. O yüzden anne sağlam bireylerin, büyük milletlerin ve toplumların arkasındaki asıl güçtür. Sabır, şefkat, sevgi ve merhamet timsâli annelerimiz; hürmeti en fazla hak eden, haklarını hiçbir surette ödeyemeyeceğimiz hayatımızdaki en kıymetli varlıklarımızdır. Bizler ‘Ana gibi yar olmaz’, ‘Ana hakkı ödenmez.’ diyen bir kültür ve geleneğin temsilcileri olarak, bizi millet yapan değerlerin yaşatılmasında en büyük payın annelerimizin olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden annelerimizden öğrendiğimiz bu meziyetleri kendimize şiar edinerek; sevgi, hoşgörü ve anlayışla hem toplumsal hem de dünya barışı ve huzurunun sağlanmasına katkıda bulunmalıyız. Anneler Günü vesilesiyle şehit annelerimizin acılarını bir kez daha canı gönülden paylaşıyor, bizlere verdikleri yüce değerlerle yarınlara emin adımlarla yürüyeceğimiz annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.”