Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Arslan’dan, Afyon Merkez,  Emirdağ ve Şuhut’a Müjde

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Emirdağ, Şuhut ve Afyonkarahisar’a sağlık alanında önemli bir müjde verdi.

Arslan’dan, Afyon Merkez,  Emirdağ ve Şuhut’a Müjde

Milletvekili Arslan,  daha önce Sağlık Bakanlığı’nda Genel Müdür Yardımcısı olduğu dönemde dünyada ilk kez uygulanan, kendisinin komisyon başkanı olduğu ve uyguladıkları metodu hatırlatarak bu metod üzerinden Afyonkarahisar‘a yeni tomografi cihazları alımının yapıldığını duyurdu.

 

“EMİRDAĞ’A İLK DEFA”

Arslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 2022 yılında Sağlık Bakanlığı’nda çalıştığım dönemde ihale komisyon başkanı olduğum, dünyada ilk defa 10 yıl parça, bakım-onarım hizmeti ve tüp dahil garantili cihaz alımı metoduyla yapılan tomografi cihazlarının ilk ikisini Bolvadin ve Sandıklı Devlet Hastanelerine kazandırmıştık. Bugün itibariyle daha önce tomografi cihazı bulunmayan Emirdağ Devlet Hastanesine de kurulumu yapılmakta olup aynı alım metoduyla Afyonkarahisar Devlet Hastanesine de bir cihaz kurulumu yapılacaktır. Emirdağ Devlet Hastanesi gibi yakın zamanda ilk defa Şuhut Devlet Hastanesine de tomografi cihazı kazandıracağız, en iyi hizmeti halkımıza kazandırmak için elimizden geldiğince çalışacağız inşallah! Ben bu kapsamda emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’e ve İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a teşekkür ediyorum.