Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATSO KOBİ Akademi Eğitimleri Sürüyor

ATSO KOBİ Akademi Eğitimleri kapsamında Alternatif Finans Kaynakları ve İşletmeler İçin Önemi Eğitimi” düzenlendi.

ATSO KOBİ Akademi Eğitimleri

ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde “Alternatif Finans Kaynakları ve İşletmeler İçin Önemi Eğitimi” ATSO’da gerçekleştirildi.

Eğitimin açış konuşmasını Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Güzel yaptı. Güzel, “Finansman ve finansa ulaşım, kredibilite, öz kaynak, öz sermaye gibi konular her zaman önemli olsa da günümüzde bu konular hakkında bilgi sahibi olmak daha da önemli bir hale geldi.

ATSO KOBİ Akademi Eğitimleri SürüyorBu açında ATSO KOBİ Akademisi eğitim takviminde finans konularına her zaman ağırlık veriyoruz. TOBB ETÜ-SEM’den Prof. Dr. Ramazan Aktaş Hocamız bugün bizlerle. Kendisine vereceği eğitim için şimdiden teşekkür ederim. Sayın Hocamız, bizlere finansın tanımı, kredibilite ölçümü, öz sermaye, öz kaynak, faktöring, kısa ve uzun vadeli finansman kaynakları gibi konulardan bahsedecek. Faydalı bir eğitim geçirmeyi dileyerek, tüm katılımcılara göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” Güzel’in konuşmasının ardından Prof. Dr. Ramazan Aktaş, alternatif finans kaynakları hakkında detaylı sunum yaptı. Eğitim, Katılım Belgeleri’nin takdiminin ardından sona erdi.

ATSO KOBİ Akademi Eğitimleri Sürüyor