Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aynacı;  Personelimize Çifte Bayram Yaşatmak İstedik

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, belediye çalışanlarının refahını artırmak amacıyla Türk Yerel Hizmet-Sen ve Hak-İş ile toplu sözleşme imzaladı. Başkan Aynacı, “Personelimize çifte bayram yaşatmak istedik.” dedi.

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, Türk Yerel Hizmet-Sen ve Hak-İş ile toplu sözleşme imzaladı. Sözleşme kapsamında, çalışanların maaşlarından sosyal haklara kadar birçok konuda iyileştirmeler yapılacağı bildirildi.

Aynacı;  Personelimize Çifte Bayram Yaşatmak İstedik

ÇALIŞANLARIMIZIN BAYRAM SEVİNCİ İKİYE KATLANDI

İmza töreninde konuşan Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, şunları kaydetti: “Belediyemizde çalışan personellerimizin hak ettikleri değeri görmeleri ve daha iyi bir çalışma ortamında bulunmaları için bu toplu sözleşmeleri imzaladık. Çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı, hizmet kalitemizi artırmak için önemlidir. Güzel ilçemiz Bolvadin’e daha iyi hizmet edebilmek, çalışanlarımızın refahını artırarak, çalışma motivasyonlarını yükseltmek ve bunu da şehrimize hizmet olarak yansıtmak gayretindeyiz. Yaklaşan bayram öncesi bu müjdeli haber ile personelimize çifte bayram yaşatmak istedik. Tüm çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Aileleriyle birlikte güzel ve mutlu bir bayram diliyorum.”

Aynacı;  Personelimize Çifte Bayram Yaşatmak İstedik