Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Ayrım gözetmeksizin tüm mahallelere hizmet götürüyoruz”

“Ayrım gözetmeksizin tüm  mahallelere hizmet götürüyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Olucak Mahallesi’ni ziyaret etti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Zeybek, “Ayrım gözetmeksizin tüm mahallelerimize hizmet götürüyoruz” dedi

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Çoşkun Karadeniz ile Cuma namazını Olucak Mahallesi’nde kılan Başkan Zeybek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle Muhtarı Osman Aytuğ ve mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan heyet vatandaşların öneri ve isteklerini dinledi.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, her Cuma, Cuma namazı sonrası geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretlerine bu hafta Olucak Mahallesi ile devam etti.
Cuma namazı çıkışı vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zeybek, ulaşım, altyapı, park bahçe ve kapalı pazaryeri ile daha birçok konuda kendisine yöneltilen talepleri dinledi.
“HER MAHALLEMİZ
BİZİM İÇİN DEĞERLİ”
Şehrin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Zeybek, “Milletimizle hemhal olmaya, sahada talep ve önerileri yerinde değerlendirip mahallelerimizin tamamına hizmeti götürmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Bu hafta Cuma Namazımızı AK Parti Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve ekip arkadaşlarımız ile Olucak Mahallemizde eda ettik. Akabinde mahalle muhtarımız Osman Aytuğ ve hemşehrilerimizin talep ve önerilerini aldık. Güzel şehrimizin her mahallesi bizim için değerlidir. Ayrım gözetmeksizin Afyon’un tamamına hizmeti götürüyoruz.” dedi.