Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

 “Bağımsız ve namuslu yaşamayı şehit ve gazilere borçluyuz”

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, Türk Milletinin gazilik ve şehadetin yuvasıo olduğunu vurgulayarak hür ve bağımsız olarak, milletce namus ve şerefle yaşayabiliyor olmayı şehit ve gazilere borçlu olunduğunu belirtti.

 “Bağımsız ve namuslu yaşamayı şehit ve gazilere borçluyuz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahmet Kahveci, Türkiye’nin her karış toprağına korkusuzca kanlarını akıtarak tarihe adlarını altın sayfalara yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri gazilerin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gururunun yaşandığını belirtti. Kahveci, “Türk Milleti hem gaziliğin hem de şehadetin yuvasıdır. Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Bugün hür ve bağımsız yaşıyorsak, milletce namus ve şerefimizle yaşıyor olmamızı şehit ve gazilerimize borçluyuz. Ülkemizin her karış toprağına kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Atalarımızın canlarıyla, kanlarıyla bize emanet ettiği güzel yurdumuzun tek bir çakıl taşını kimseye vermeyiz ve verdirtmeyiz. Bu düşüncelerle fedakar gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyor, hepsine sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Halen tedavi altında bulunan gazilerimize şifalar temenni ediyorum. Ayrıca 19 Eylül 1921’de Gazilik unvanını alan Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm milli mücadele kahramanlarına, aziz şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.”

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Pazar yeri değil yangın yeri”
Sıradaki Haber “Pazar yeri değil yangın yeri”