Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Bak’tan İscehisar’a ‘Prefabrik havuz’ sözü

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İscehisar Belediye Başkan Ahmet Şahin’in Spor Toto Teşkilat Başkanlığına yapmış olduğu müracaatta ‘Prefabrik açık havuz’ yapımıyla ilgili ödenek sözünü Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan aldığını açıkladı.

Bakan Bak’tan İscehisar’a ‘Prefabrik havuz’ sözü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaretinde İscehisar Belediye Başkan Ahmet Şahin’in Spor Toto Teşkilat Başkanlığına yapmış olduğu müracaatta ‘Prefabrik açık havuz’ yapımıyla ilgili ödenek sözünün alındığı söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret eden MHP MYK üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar ile ilgili talep ve istekleri Bakan Bak’a iletti. Taytak, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in ‘Prefabrik açık havuz’ yapımıyla ilgili Spor Toto Teşkilat Başkanlığına yapmış olduğu talebi de Bakan Bak’a ilettti. Taytak, İscehisar’ın talebi olan ‘Prefabrik açık havuz’ yapımıyla ilgili ödenek sözünü aldığını müjdeledi.

Bakan Bak'tan İscehisar'a ‘Prefabrik havuz’ sözü