Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Göktaş, İYİ Parti’den AK Partiye Geçenlere Rozet Taktı

İYİ Parti’den istifa eden ikisi yönetim kurulu üyesi üç kişi AK Parti’ye katıldı. Yeni AK Partililere rozetlerini de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay taktılar.

İYİ Parti’den istifa eden

Afyonkarahisar’da, ikisi yönetim kurulu üyesi 3 İYİ Partili, partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçti. Alaaddin Özen’e rozetini AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay taktı. İYİ Partiden AK Parti’ye geçen Ömer Eryeşil ve Mine Eryeşil’e ise rozetleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş taktı.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ımızın AK Parti’mizin kurulduğu topraklar olarak AK Davamızın kalesi konumundadır. Alaaddin Özen Bey’in, Ömer Eryeşil ve Mine Eryeşil hanımefendinin AK Parti ailemize katılımları dolayısıyla mutluluk duyduk. AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin hem AK Parti’mize hem de Cumhurbaşkanımıza büyük desteği ve ilgisini görmek bizleri mutlu ediyor. Bu vesile ile AK Parti ailemize katılan üç kıymetli kardeşimi de tebrik ediyor, hep birlikte çalışmaya, hizmet etmeye devam diyorum.”

Bakan Göktaş, İYİ Parti’den AK Partiye Geçenlere Rozet Taktı