“Bardakta Çorba” Projesi kapsamında her hafta bir meslek grubu temsilcisi okulda öğrencilerle birlikte çorba içerek meslekle ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor. Bu uygulamanın öğrencilerin meslekleri tanımasına katkı sağlanması amaçlanıyor. İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Sinanpaşa İlçe Müdürüz Sadık Avcı ve Şube Müdürü Hayati Duman Sinanpaşa İlçesinin 27 Ağustos İlkokulu’nda proje kapsamında öğrencilerle çorba içtiler. Öğrenciler, bu hafta çorba içerken merak ettikleri sorularını Müdür Sünnetci’ye yönelttiler.