Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başak Dizdar Kimdir ve Kaç Yaşında?

Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizdar Kimdir ve Kaç Yaşında? Detayları haberimizde…

Türkiye’nin en başarılı oyuncuları

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi olan Başak Dizdar Kimdir sorusu en çok araştırılanlar arasında yer aldı. Peki, Başak Dizdar Kimdir ve Kaç Yaşında?

BAŞAK DİZER KİMDİR ?

1977 yılında İstanbul’da doğan Başak Dizdar Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olarak tamamlayıp daha sonra Dizdar eğitimine Milano’da Istituto Moda di Burgo’da kaldığı yerden devam etti. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Dizdar, , LaSalle ve Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarım alanlarından da sertifikalar kazanan isim olduktan sonra . Londra’da Central Saint Martins’de modaya ilgisinden dolayı birçok kursa katılım gösterdi. Dizdar ayrıca Tanınan markaların baş tasarımcısı ve asistanı olarak görevlerde aldı. Dizdar ortağı olan Deniz Marşan ile 2Shoppers’ı 2007 yılında işletmeye başladı. Dizdar ve Marşan’ın genel olarak ilgi alanları Stil ve alışveriş olarak bilinirken ikili adını Aşk-ı Memnu dizisinin stylingini yapıp ününe ün kattıktan sonra ROOM’u işletmeye başladılar.

BAŞAK DİZDAR İLK EVLİLİĞİNİ OREN FRANSEZ İLE YAPTI

Başak Dizdar Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ile 2016 yılında hayatlarını birleştirmiş ve 1 çocuk sahibidirler.

 

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti