Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başak Dizer Ne İş Yapıyor?

Ünlü Modacı Başak Dizdar’ın hayatını biyografisini ve kariyeri en çok araştırılanlar arasında yer alırken Başak Dizer ne iş yapıyor? Sorusunun yanıtı haberimizde….

Ünlü Modacı Başak Dizdar’ın

Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizdar’ın da Ünlü Modacı olması çiftin hayatını gözler önüne sererken Başak Dizer ne iş yapıyor? Sorusunu da sizler için araştırdık…

BAŞAK DİZER KİMDİR ?

1977 yılında İstanbul’da doğan Başak Dizdar Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olarak tamamlayıp daha sonra Dizdar eğitimine Milano’da Istituto Moda di Burgo’da kaldığı yerden devam etti. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Dizdar, , LaSalle ve Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarım alanlarından da sertifikalar kazanan isim olmuştur.

BAŞAK DİZDAR İLK EVLİLİĞİNİ OREN FRANSEZ İLE YAPTI

Başak Dizdar Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Kıvaç Tatlıtuğ ile 2016 yılında hayatlarını birleştirmiş ve 1 çocuk sahibidirler.

BAŞAK DİZDAR KAÇ YAŞINDA?

1977 yılında İstanbul’da doğan Ünlü Modacı Başak Dizdar günümüzde 47 yaşındadır.

BAŞAK DİZDAR NE İŞ YAPIYOR?

Londra’da Central Saint Martins’de modaya ilgisinden dolayı birçok kursa katılım gösterdi. Dizdar ayrıca Tanınan markaların baş tasarımcısı ve asistanı olarak görevlerde aldı. Dizdar ortağı olan Deniz Marşan ile 2Shoppers’ı 2007 yılında işletmeye başladı. Dizdar ve Marşan’ın genel olarak ilgi alanları Stil ve alışveriş olarak bilinirken ikili adını Aşk-ı Memnu dizisinin stylingini yapıp ününe ün kattıktan sonra ROOM’u işletmeye başladılar.

 

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti