Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Adayı Sarıdere, Projelerini Anlattı

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Şükrü Sarıdere,  Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda projeleri ve hedefleri hakkında sunum yaptı.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar

Proje sunum toplantısına; Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fehmi Güray Çakır, Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Şükrü Aygün ile Yeniden Refah Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Av. Mustafa Okay, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yetkililerinin katıldılar. Toplantıda; ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ATSO Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Üyeleri ile Meslek Komiteleri Üyeleri de katıldılar.

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’in selamlama konuşmasının ardından Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Şükrü Sarıdere, Belediye Başkanı seçilmesi hâlinde yapacağı icraatlar hakkında bilgi verdi. Sarıdere’nin sunumundan sonra, basına kapalı olarak soru-cevap kısmına geçildi. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fehmi Güray Çakır’ın kapanış konuşmasını yaptığı toplantı, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Başkan Adayı Sarıdere, Projelerini Anlattı

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti