Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Çetinkaya’dan Öğrencilere Moral Pikniği

Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya, 2023-2024 eğitim – öğretim yılsonunun gelmesiyle birlikte İstiklal İlkokulu’nda okuyan öğrenciler ve aileleri ile birlikte moral motivasyon pikniği düzenledi

Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk

Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya, göreve gelir gelmez kasaba da okuyan öğrencilerin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olmaya devam ediyor. 2023-2024 eğitim – öğretim yılının sonuna gelinmesiyle birlikte öğrencilerin yoğun geçen eğitim yılının ardından rahatlamaları ve moral bulmaları amacıyla Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya tarafından öğrencilere ve ailelerine yönelik bir piknik düzenlendi. Pikniğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Avcı ve Okul Öğretmenleri katıldı.

 

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Başkan Çetinkaya, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Eğitim yılının sonunda çocuklarımızın ve ailelerimizin bir araya gelerek hoş vakit geçirmelerini, yılın yorgunluğunu atmaları ve motivasyonlarını artırmalarını amaçladık. Öğrencilerimizin başarısı ve mutluluğu bizim için çok önemli. Bu tür etkinliklerle onları desteklemeye devam edeceğiz.”

Başkan Çetinkaya’dan Öğrencilere Moral Pikniği

VELİLER ÇETİNKAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Etkinliğe katılan veliler ise organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Çetinkaya’ya teşekkür ettiler. Çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde gönüllerince eğlenerek unutulmaz bir gün geçirdi.