Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Çoban, İlk Veda Ziyaretini Şehit Aileleri Ve Gazilere Yaptı

İl Genel Meclisi Başkanı Av. Burhanettin Çoban, veda ziyaretlerine başladı. Çoban ilk ziyaretini, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şubesi üyelerine yaptı.

İl Genel Meclisi Başkanı

Başkan Çoban, ilk ziyaretini Belediye Başkanlığı ve İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde destek verdiği şehit aileleri ve gazilere gerçekleştirdiğini belirtti. Her zaman şehit aileleri, gazi ve yakınlarının yanında olacağını belirten Başkan Çoban’ın ziyaretinde duygusal anlar yaşandı. Çoban, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi ziyaretinde Başkan Çoban, Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit Babaları, Anneleri, Gaziler ve yakınları tarafından karşılandı.

“ÖMRÜM OLDUKÇA SİZİNLE OLACAĞIM”

Ziyarette kendisinin bu kadar candan karşılanmasından dolayı çok duygulandığını belirten Başkan Çoban; “Sizler bu vatan için canlarınızı feda ettiniz, gövdenizi siper ettiniz. Sizlere hizmet etmek bir görev değil, boynumuzun borcudur. Gerek Belediye Başkanlığım gerekse İl Genel Meclisi Başkanlığım döneminde her zaman yanınızda ve içinizden biri olduğum kadar, Rabbim ömür verdikçe de sizlerle birlikte olacağım. Gece gündüz her zaman emrinizdeyim. Biz bir aileyiz, hem de çok büyük bir aile” dedi.

“SEN BİZİM EVLADIMIZSIN”

Dernek ziyaretinde hazır bulunan şehit babaları ve anneleri de Burhanettin Çoban’ın en zor günlerinde yanlarında olduğunu belirttiler. Dernek üyeleri, “Sen bizim derneğimizin her bir üyesine bir evlat, bir abi, bir kardeş oldun. Senin iyiliklerini ve desteklerini hiçbir zaman unutamayız. Derneğimizin onursal üyesi sensin. O yüzden fotoğrafın hep derneğimizde baş köşededir. Sen bizlere sahip çıktığın gibi evlatlarımıza da sahip çıktın. Allah senden razı olsun.” ifadelerini kullandılar.

Başkan Çoban, İlk Veda Ziyaretini Şehit Aileleri Ve Gazilere Yaptı

KUMARTAŞLI, ÇOBAN’A DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretin bir veda değil, yeniden merhaba ziyareti olduğunu söyleyen Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise, tüm Şehit aileleri, Gazi ve yakınları adına Burhanettin Çoban’a maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti. İl Genel Meclisi Üyesi Nurettin Birliktir’in de katıldığı ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti