Sandıklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla istişare eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, belediye hizmetlerini değerlendirdi.
Başkan Çöl, yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Fen İşleri personelimizle bir araya gelmek, onların görüşlerini almak ve birlikte hareket etmek, belediyemizin daha etkili hizmet sunmasına katkı sağlıyor. Ben gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyor, birlikte Sandıklımızı güzelleştirmek için daha güzel projelerde bulunmayı temenni ediyorum.”