Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Sayın, 23 Nisan’ı Kutladı

AFSİAD Başkanı Kadir Sayın, 23 Nisan’ın ulusal egemenliğin ilanının yanı sıra Atatürk önderliğinde kendi kaderini tayin eden bir milletin çocuklara armağanı olduğunu belirtti.

AFSİAD Başkanı Kadir Sayın,

Afyonkarahisar İş İnsanları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı, yayımladığı mesajla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
Başkan Sayın, mesajında şu ifadelere yer verdi: “23 Nisan 1920 Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği, milli iradeyi her türlü gücün üstünde tutan milletimiz için milli irade dışında hiçbir yönetimin, hiçbir vesayetin tanınmayacağının ve tam bağımsızlık yolunda ilerleyeceğimizin kesin ilanı olan gündür. Bundan tam 104 yıl önce, TBMM’nin açılması, ‘Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir!’ şiarıyla istiklal ve istikbal mücadelesini bugün bile sürdüren aziz milletimiz için, vatan sevgisinin, her koşulda birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin timsali, bugünkü özgürlüğümüzün de güvencesi olmuştur. Bugün aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kendi kaderini tayin eden bir milletin çocuklara armağanıdır. Güçlü Türkiye’nin yarınları olan bugünün çocuklarının ülkemizi daha ileri noktalara taşıyacaklarına olan inancımız tamdır. Bu düşüncelerle, bu sevinci bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi, millî irademizin tecelligâhı Gazi Meclisimizi saygı, minnet ve şükranla yâd ediyor, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti