Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Varol’un Seçim Vaadi Yerine Geliyor

MHP Sülümenli Belediye Başkanı Hüseyin Varol, belde halkının hizmetinde kullanılmak üzere iki Biçer döver aldıklarını belirtti

MHP Sülümenli Belediye Başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sülümenli Belediye Başkanı Hüseyin Varol, belde hizmetinde kullanılmak üzere seçim vaatleri arasında bulunan iki adet biçer döver aldıklarını açıkladı.

Başkan Varol, konu hakkında Kocatepe muhabirine şunları söyledi:

“Seçim vaatlerim arasında beldemiz halkına tahıl biçmede kullanılmak üzere biçer döver alma sözü vermiştim. İki adet New Holland marka biçer döver alarak vaadimi yerine getirmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Beledimize iki adet biçer döver kazandırdık. Hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah bundan böyle belde halkımızın tahıl hasadında hasat ve harman işleri daha kolay hale gelecek. Sülümenli halkımızın biçer döver ihtiyacı vardı. Beldemizde harman zamanımızda arpa, buğday, ayçiçeği, yonca tohumu biçme işlerinde çiftçilerimizin daha rahat ve kolay çalışabilmeleri için iki adet biçer döver aldık. İki adet biçer döver Sülümenli Belediyesi adına belde halkımıza hizmet verecek. Sırayla her gün bir bölgede kullanılarak hasat ve harman işlerinin daha kolay ve kısa sürede tamamlanmasını amaçladık.”

Başkan Varol’un Seçim Vaadi Yerine Geliyor