Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bayram Zulümlerin Sona Ermesine Vesile Olsun”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Kurban Bayramını kutladı. Arslan, “Kurban Bayramı’nın başta Filistin ve Doğu Türkistan olmak üzere dünya üzerinde din kardeşlerimizin yaşadığı zulümlerin sona ermesine vesile olmasını İslam coğrafyasının da aynı heyecanı her bayram yaşamasını ümit ediyorum.” dedi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“BAYRAMLAR BİRLİK VE ESENLİK DEMEKTİR”

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, “Bayramlar tüm dünya Müslümanları için birlik, kardeşlik, barış ve esenlik demektir. Dayanışma duygularının zirve yaptığı, dargınlık ve kırgınlıkların unutulması gerektiği nadide günlerdir. Kurban, kişinin kendisine hak gördüğü rızkı başkasına da hak görmesidir. Kurban Bayramı demek sadece kurban kesmek değil, paylaşmak, yardımlaşmak ve sevdiklerimizle bir arada ‘temas hassasiyeti’ gözetilerek güzel vakit geçirmek demektir.” dedi.

“VİCDAN VE MERHAMETİ HATIRLATMASI EN BÜYÜK ARZUMUZDUR”

“Gönülleri yumuşatan Kurban Bayramının, insanlığa vicdan ve merhameti de hatırlatması en büyük arzumuzdur.” diyen Milletvekili Arslan, sözlerini şöyle tamamladı:  “Kurban Bayramı’nın başta Filistin ve Doğu Türkistan olmak üzere dünya üzerinde din kardeşlerimizin yaşadığı zulümlerin sona ermesine vesile olmasını, İslam coğrafyasının da aynı heyecanı her bayram yaşamasını ümit ediyorum. Bu yıl, terör devleti İsrail’in Gazze’de yaptığı katliam ve vahşet olayları nedeniyle bayram sevinci maalesef yerini derin bir hüzne bıraktı. Bu vesileyle başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere aziz milletimizin ve Müslüman kardeşlerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik eder, Rabbimden yılına kedersiz eriştirmesini dilerim.”