Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bayramlarımız Milletimizin Nezdinde Ayrı Bir Öneme Sahip”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, bayramların ayrı bir yere sahip olduğunu vurguladı. Menteş,  “Bayramlarımız; birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma gibi özellikleri ile milletimizin nezdinde ayrı bir öneme sahiptir.” dedi

AK Parti İl Başkanı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Menteş mesajında, şu ifadelere yer verdi: “Kültür ve inanç dünyamızın çok önemli günlerinden olan bayramlarımız; birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma gibi özellikleri ile Milletimizin nezdinde ayrı bir yere sahiptir. İnanç dünyamızda Allah’a yakınlaşma, itaat ve teslimiyetin simgesi olan Kurban Bayramı paylaşmanın, dayanışmanın yoksul, yetim ve öksüzleri gözetmenin toplumumuzda en güzel örneklerinin sergilendiği günlerdendir. Bulunduğumuz coğrafya barış ve huzur ortamına fazlasıyla ihtiyaç duyuyor. Bayramların en önemli özelliklerinden birisi de kardeşlik, sevgi ve hoşgörü ortamı oluşturmasıdır. Filistin ve Doğu Türkistan başta olmak üzere dünyanın değişik yerlerinde yaşayan Müslüman kardeşlerimiz için işte böyle bir ortama ihtiyaç var. Bizlerde dua ve niyazlarımızla bu ortamın oluşmasına katkı sağlamalıyız. Tüm dünyanın huzur içerisinde geçireceği bayramlara ulaşmak temennisiyle, bayramın şehrimiz, ülkemiz ve tüm İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını dilerim.”