Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Belediyelerimiz Türk Milletine Hizmet Edecektir”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Sülümenli’de düzenlenen seçim çalışmalarında konuştu. Arslan, “AK Parti bayrağının dalgalandığı ve 31 Mart’tan sonra da dalgalanacağı belediyelerimizin imkânları Türk Milletine hizmet edecek.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Afyonkarahisar merkez ve Sülümenli’de seçim çalışmalarına katıldı.

“Tek gayesi memleketine, beldesine hizmet etmek olan adaylarımız gece gündüz demeden çalışıyor ve birebir hazırladığı bütün projelerini anlatıyorlar.” diyen Dr. Arslan, şunları kaydetti: “Halka hizmet Hak’ka hizmettir anlayışı ve memleketlerimizin her bir noktasına hizmet götürmenin azmi ile davamızı anlatıyoruz. 22 yıldır hiçbir ayrım yapmadan, her bir noktaya hizmet götürmenin derdinde çalışarak kimseyi ötekileştirmemeden insanları tasnif etmeden hizmet getirme kaygısındayız. Gecesini gündüzüne katıp fedakârca mücadele eden her bir adayımızın ve projelerinin arkasındayız. Her biri ne vaat etti ise yanlarında olacağız. AK Parti bayrağının dalgalandığı ve 31 Mart’tan sonra da dalgalanacağı belediyelerimizin imkânları Türk Milletine hizmet edecek.”

“Belediyelerimiz Türk Milletine Hizmet Edecektir”

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti