Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BİK Temsilcileri AGC’yi Ziyaret Etti

Afyonkarahisar’da Genel Kurul toplantılarına devam eden Basın İlan Kurumu (BİK) temsilcileri Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

BİK Temsilcileri AGC’yi Ziyaret Etti

Genel Kurul çalışmaları hakkında bilgi veren BİK temsilcileri, “Son yıllarda teknolojideki gelişmelerde göz önüne alındığında yazılı medya yerine internet medyası güçleniyor. İnternet medyası da resmi ilan almaya başladı. Bu gelişmelere bakarak gazete ve internet medyasının birleşmesini önemsiyoruz. Seçim sonrası resmi ilan alan gazete ve internet sitesi denetimi artacak. Bu konuda tüm meslektaşlarımızı uyarıyoruz. Naylon gazeteciye fırsat vermeyeceğiz.” dediler.

BİK Genel Kurul Üyesi ve Basın Sendika Başkanı Sezai Ballı, “Afyonkarahisar da sadece sendikamızın bir üyesi var. Çalışan ve işverene herhangi bir ek külfet getirmiyor sendika üyesi olmak. 50’yi aşan sendikalı sayısına ulaşması halinde cemiyete sendikamız her ay 5 bin lira destek ve kazai durumlarda 100 bin lira sağlık yardımı veriyoruz. Ayrıca Ankara da otelimizde kahvaltı dahil günlük 500 TL dört yıldızlı konaklama imkanı sunuyoruz.” şeklinde konuştular.

BİK Genel Kurul Üyeleri; Sefa Özdemir, Mehmet Ergün, Sezai Ballı ve Tahir Gülebak’ın gerçekleştirdiği ziyarette heyeti AGC Başkanı İsmail Akar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Güzbey, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç ve İsa Kuş ağırladı.