“Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi”, 6’ıncı kez düzenlenecek

“Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi”, 6’ıncı kez düzenlenecek

“Bir Bilenle Bilge Nesil” Projesi Kitap Okuma Yarışması için protokol imzalandı

 

Bu yıl 6.’sı düzenlenecek “Bir Bilenle Bilge Nesil” Projesi Kitap Okuma Yarışması için Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Eğitim Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında protokol imzalandı. Her yıl düzenlenen “Bir bilenle bilge nesil” kitap okuma yarışmasına, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten destek geldi. Düzenlenecek kitap okuma yarışması ile okuma kültürünün yaygınlaşması hedefleniyor.
“Bir Bilenle Bilge Nesil” Kitap Okuma Yarışması, bu yıl yine Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile gerçekleştirilecek. 2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde, daha sonra açıklanacak takvim doğrultusunda, altıncısı düzenlenecek yarışmanın protokolü, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Eğitim Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında başkanlık makamında imzalandı.
Başkan Zeybek, “Milli ve manevi değerlere bağlı, kişisel ve sosyal yönden gelişmiş, etkin, üretken, topluma faydalı nesiller yetiştirmek adına bu tür projelere çok büyük önem veriyoruz. Protokolümüzün ilimiz eğitim ve öğretim camiası ile tüm öğrencilere hayırlı olmasını diliyorum. Eğitime yapılan her türlü yatırıma destek çıkmaya devam edeceğiz.” dedi.
Ayrı kategorilerde yapılacak yarışma sonunda dereceye girenler notebook, tablet bilgisayar ve 120 adet bisiklet kazanma şansını yakalayacak. >> Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi