Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bizim Hayallerimizi Yatırımlar Süslerken, Muhalefet Kavga Derdinde”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, iki mahallenin sakinleriyle yaptığı iftarda “Bizim hayallerimizi yatırımlar süslerken, muhalefet kavga derdinde.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Fatih ve Eşrefpaşa Mahalle sakinleri ile iftar programında bir araya geldi. İftara yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Uluçay’a; AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Bizim Hayallerimizi Yatırımlar Süslerken, Muhalefet Kavga Derdinde”

Başkan Adayı Uluçay, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ımızın geleceği için hemşehrilerimizle el ele vereceğiz. Bizler, Afyonkarahisar’ımızın her bir mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için varız. Bu nedenle, sizlerin taleplerini dinlemek ve çözüm noktasında yanınızda olmak bizim en temel görevimizdir. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, şehrimizi daha da iyi bir noktaya getireceğimizden hiçbir şüphem yok. Önümüzdeki beş yıl kıymetli hemşehrilerime hizmet etmenin heyecanını yaşadığım bu mübarek günde Rab’bim nasip ederse şehrimizi 109 projeyle taçlandıracak ve daha iyilerini yapmanın gayreti içerisinde olacağım. Bizim hayallerimizi yatırımlar süslerken maalesef muhalefete baktığımızda bir kavga, bir kargaşa, bir geçimsizlik manzarası hâkim. Değerli hemşerilerim biz de kavgalı eve ne kız verilir ne de o evden kız alınır. Çünkü huzurun olmadığı evde hangi imkâna sahip olursanız olun hiçbir şey yapamazsınız. O yüzden biz her daim sağduyudan, birlik ve beraberlikten yana bir duruş sergilemeyi tercih ediyorum. Her birinize katılımlarınız dolayısıyla teşekkür ederim.”