Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bu Geçici Bir Durak, Biz Bu Duraktan Daha Güçlü Ayrılacağız”

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü Bilal Uçar, Afyonkarahisar’da parti teşkilatı ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Uçar, “Bu geçici bir duraktır ve biz bu duraktan daha güçlü bir şekilde ayrılacağız. Geçmişten dersler çıkararak ve hep birlikte el ele vererek Afyonkarahisar’ımıza hak ettiği değeri vermeye devam edeceğiz” dedi

AK Parti Yerel Yönetimler

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü Bilal Uçar Başkanlığı’nda 2024 yerel seçimleri istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya; AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları ile belediye başkan adayları katıldılar.

“HER BİRİNİZİN KATKISI BU BÜYÜK DAVANIN BİR PARÇASIDIR”

Toplantının açış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, yaptı. Sözlerine AK Partili olarak kutlu davada yürümekten duyduğu onuru paylaşan Başkan Menteş, “Öncelikle sözlerime bu kutlu davada yürümenin büyük bir onur olduğunu söyleyerek söze başlamak istiyorum. AK Parti gibi kutlu bir dava için her zorluk, aynı zamanda yeni bir başlangıçtır. Bu noktada öncelikle, teşkilat olarak sahadaki varlığımızı daha etkin bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizle olan diyaloglarımızı artırarak, onların sorunlarına kulak verecek ve çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmeye daha önce olduğu gibi bugün de devam edeceğiz. Unutmayalım ki, bizler halkın hizmetkârıyız ve bizleri 23 yıldır Türkiye’mizi yönetmek için getiren, yine halkımızın ta kendisidir. İkinci olarak, gençlerimiz ve kadınlarımız başta olmak üzere, tüm kesimlerin sesine kulak vermek, onların öneri ve eleştirilerini dikkate almak zorundayız. Başarı ancak ve ancak birlik ve beraberlikle mümkündür. Hepimiz aynı gemideyiz ve bu gemiyi daha önce olduğu gibi yine bugün de limana yalnızca birlikte yanaştıracağız. Unutmayın, her birinizin katkısı, bu büyük davanın bir parçasıdır. Hepinize bu toplantıya katılımınız ve sürekli destekleriniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim. Yolumuz açık olsun, Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

“BU GEÇİCİ BİR DURAK BİZ BU DURAKTAN DAHA GÜÇLÜ AYRILACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Yönetimler Bölge Koordinatörü Bilal Uçar, Afyonkarahisar teşkilatı ile biraraya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bölge Koordinatörü Uçar, şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ımızın geleceği için, birlik ve beraberlik ruhuyla bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bildiğiniz gibi, geçmiş seçimlerde umduğumuz sonuçları elde edememiş olabiliriz. Fakat unutmayalım ki, her zorluk, aynı zamanda yeni bir başlangıçtır. Bizler, her yeni başlangıçta daha büyük bir azimle, daha kuvvetli bir inançla yolumuza devam eden bir teşkilatız. Seçimler sadece bir sonuç değil, aynı zamanda bizlere gelecekte neler yapmamız gerektiğini gösteren bir aynadır. Bu aynada kendimizi gözden geçirmeli, eksiklerimizi görmeli ve onları tamamlamak için çaba sarf etmeliyiz. Bu süreçte her birinizin fikirleri, önerileri ve eleştirileri bizler için son derece değerlidir. Çünkü biz, birlikte hareket eden, birlikte düşünen ve birlikte başaran bir aileyiz. Bunun için, geçmişte yapılan her şeyi masaya yatırmalı, doğru analizler yapmalı ve stratejimizi buna göre belirlemeliyiz. Burada her birimizin katkısı, önerisi ve eleştirisi çok kıymetlidir. Çünkü bizler tüm teşkilatımızın ortak aklıyla hareket eden bir partiyiz. Bugünkü toplantımızın ana amacı, sizlerin de görüşlerini almak ve bu görüşleri yeni dönem stratejimizde değerlendirmektir. Dolayısıyla, başarısızlık diye bir şey yoktur arkadaşlar. Varsa eğer, bu geçici bir duraktır ve biz bu duraktan daha güçlü bir şekilde ayrılacağız. Geçmişten dersler çıkararak ve hep birlikte el ele vererek Afyonkarahisar’ımıza hak ettiği değeri vermeye devam edeceğiz. Unutmayın, bizler Liderimiz Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünce her zorluğu birlikte aşacak güce sahip büyük bir aileyiz. Sizlere olan inancım tam. Hep birlikte daha güçlü, daha başarılı bir gelecek inşa edeceğiz. Bu yolda birbirimize güvenmeye devam edelim. Bu kutlu yolda hep birlikte daha güçlü yürümeye devam edeceğiz.”

“Bu Geçici Bir Durak, Biz Bu Duraktan Daha Güçlü Ayrılacağız”