Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu Kapaklar Umut Oluyor

AKÜ Turizm Fakültesi öğrencileri  “Her Bir Kapak Umut” adlı kampanyaya destek vererek Ayazini beldesinde bir engelli çocuğa tekerlekli sandalye sağladı.

AKÜ Turizm Fakültesi öğrencileri 

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi öğrencileri ve Türkiye Sakatlar Derneği işbirliğiyle engelli bir çocuğa tekerlekli sandalye sağlandı.

Türkiye Sakatlar Derneği, Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri ile birlikte anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Doç. Dr. Gonca Aytaş ve Zeynep Altın’ın önderliğinde, “Her Bir Kapak Umut” kampanyasına destek veren öğrenciler, topladıkları kapaklar sayesinde Ayazini beldesinde engelli bir çocuğun babasına manuel tekerlekli sandalye teslim edilmesini sağladı. Toplanan su şişesi kapakları, engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla tekerlekli sandalyeye dönüştürüldü.  Bu kapsamda, engelli bir çocuğun babasına teslim edilen manuel tekerlekli sandalye ile çocuğun günlük yaşamını daha rahat sürdürebilmesi amaçlandı. Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar yönetimi, kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti.

Bu Kapaklar Umut Oluyor Bu Kapaklar Umut Oluyor Bu Kapaklar Umut Oluyor