Bu proje için başvurun

Bu proje için başvurun

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in desteğiyle uygulanmaya başlanan “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesinde çiftçilerin başvuruları bekleniyor

 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda il merkez köy muhtarlarının katılımı ile ”Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” konulu toplantı düzenlendi.
Toplantıda konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, tarımsal ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği alanında verim ve kalitenin yükseltilerek istikrarlı gıda arzının sağlanması, mevcut küçükbaş hayvancılık işletmelerinin hayvan sayısını arttırılması, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinin yaygınlaştırılması, köyden kente göçün engellenmesi ve kırsal alanda refahın yükseltilmesi amacıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in desteği ile ”Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesinin uygulanmaya başlandığı söyledi. Hayvan Sağlığı ve Su ürünleri Şube Müdürü Mehmet Ali Alpsar’ın gerçekleştirdiği sunumda başvuruda bulunacak çiftçilerin başvuru şartları, gerekli evraklar ve proje ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.
>> Burak AYDIN’ın Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi