Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu Sefer Dilenemediler

Emirdağ Belediyesi Zabıta ekipleri vatandaşların inanç ve duygularını suistimal eden dilencilere göz açtırmıyor. Ekipler düzenli olarak yaptıkları denetimlerde dilencilik yapan şahısları belirleyerek haklarında işlem yapıyor

Emirdağ Belediyesi Zabıta ekipleri

Zabıta ekiplerince koordineli bir şekilde gerçekleştirilen operasyon neticesinde, Emirdağ çarşı merkezinde bulunan dilenciler suçüstü yakalandı. Dilencilik yaparken yakalanan kişilere idari para cezası uygulanırken üzerinden çıkan paraya da el konuldu.

Vatandaşların refahı ve güvenliği için çalışmaların aralıksız süreceğini belirten Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Burada vatandaşlarımıza da önemli görevler düşüyor, bu şahıslara para verilmemesini istiyoruz, verildiği sürece dilenciliğe, duygu istismarına devam ediyorlar. Vatandaşlarımızdan bu tür haksız kazanç elde etmek isteyen kişilere itibar etmemelerini, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü’ne şikâyette bulunmalarını rica ediyoruz. İlçemizde zabıta ekiplerimiz tarafından vatandaşların sağlık, esenlik, huzur ve kamu düzenini korumak için denetimleri aralıksız olarak devam edecektir” ifadelerini kullandı.