Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bugünün Emeği, Yarınınız Sermayesi Olacak”

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, YKS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi. Sünnetci, “Bugün harcadığınız emek; yarınımızın sermayesi, birikimi ve başarısı olacaktır.” dedi

İl Milli Eğitim Müdürü

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) Sınavı nedeniyle mesaj yayınladı.

Müdür Sünnetci, mesajında şunları kaydetti: Ülkemizin ve milletimizin teminatı olan sevgili gençlerimiz; Eğitim hayatınız boyunca azim ve çabayla hazırlanarak edindiğiniz bilgi ve birikimlerinizi, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz mesleklere kavuşma yolunda yansıtacağınız Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na bu hafta sonu gireceksiniz. Kimi zaman çok yoruldunuz, kimi zaman umutsuzluğa kapılıp vazgeçmek istediniz. Ama bilmeniz gereken şey harcanılan hiçbir emek ve zaman boşa gitmez. Bugün harcadığınız emek; yarınımızın sermayesi, birikimi ve başarısı olacaktır. Kendinize güvendiğiniz sürece aşılamayacak hiçbir engel yoktur. Motivasyonunuzu asla kaybetmeyin. Çünkü sizler ülkemizin geleceği, güçlü Türkiye’nin yarınları olacak nesilsiniz. Her zaman yanınızda olan aileniz, öğretmenleriniz ve tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Aldığınız sonuç̧ ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var. Bu vesileyle bugüne kadar sizlerin yetişmesinde her türlü fedakârlığı üstlenen öğretmenlerinize, ailelerinize,  teşekkür ediyor, ilimiz ve ülkemiz genelinde 2024 TYT, AYT ve YDT sınavlarına girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden temenni ediyorum.”