Buraya  gelince  anladık… “Şuhut yolu en kısa zamanda bitecek”

Buraya gelince anladık… “Şuhut yolu en kısa zamanda bitecek”

Afyonkarahisar-Şuhut şantiyesinde inceleme yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Şuhut yolunun üzerine eğilerek en kısa sürede bitireceklerinin altını çizdi. Bakan Karaismailoğlu, “Sıkıntıları biran önce bertaraf edip inşallah Afyonkarahisarlıların, Şuhutluların ve ülkemizin hizmetine sunacağız. Projenin önemini yerine geldikçe daha da anladık” dedi

 

Afyonkarahisar’da bir dizi temaslarda bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Şuhut Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Afyonkarahisar Şuhut Karayolu Şantiyesini ziyaret etti. Ardından açıklama yapan Bakan Karaismailoğlu, yolun uzun sürdüğünü ve yerinde gördükten sonra üzerine eğilerek en hızlı şekilde bitireceklerini aktardı.
“MAALESEF BİRAZ UZUN SÜRMÜŞ,
TİTİZLİKLE TAKİP EDECEĞİZ”
Afyonkarahisar’da devam eden ve yapılacak projelerin olduğunu ifade eden Bakan Karaismailoğlu, “Şuhut yolu, maalesef biraz uzun sürmüş olmasına rağmen inşallah bundan sonra vereceğimiz hız, buraya göstereceğimiz önem, dikkatlice titizlikle takip edeceğiz. Sıkıntıları biran önce bertaraf edip inşallah Afyonkarahisarlıların, Şuhutluların ve ülkemizin hizmetine sunacağız. Projenin önemini yerine geldikçe daha da anladık. İnşallah bütün ekip olarak buranın en kısa zamanda bitirilip hayata kazandırılması için bir an önce atılımlarda ve girişimlerde bulunacağız. Ondan kimsenin endişesi olmasın. Yine Afyonkarahisar genelinde karayolu olarak pek çok projemiz var. Onlarla ilgili de istişareleri yaptık. İnşallah ödenek boyutunda onları da ayarlayıp en kısa zamanda Afyonkarahisarlıların hizmetine sunacağız.” dedi.
“RAYLI SİSTEM VE HIZLI
TREN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”
Afyonkarahisar’daki raylı sistem ve hızlı tren çalışmaları hakkında bilgi veren Bakan Karaismailoğlu, “Yine demiryolu bakımından Afyonkarahisar’da çok önemli gelişmeler olacak önümüzdeki günlerde. Gerek şehir içerisinde raylı sistemle ilgili çalışmalarımız, gerek ülkemizin ve dünyanın en büyük projelerinden bir tanesi olan Ankara-İzmir hızlı tren hattıyla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah onların da önümüzdeki günlerde arazide ne kadar hızlı bir şekilde ilerlediğini sizler de göreceksiniz.” ifadelerine yer verdi.
“KÖŞE BUCAK
ANADOLU’YU
GEZİYORUZ”
Türkiye’de yapılan demiryolu ve karayolu atılımlarının kısa sürede meyvesini vereceğini aktaran Bakan Karaismailoğlu, “Önümüzdeki günlerde 18 yılda karayollarında nasıl bir atılım yaptıysak, yine demiryollarında nasıl atılım yaptıysak üzerlerine katarak daha büyük atılımlar yapacağız. Bütün derdimiz vatandaşın memnun olması, yaşam koşullarının, yaşam standartlarının yükseltilmesi. Onun için buradayız, onun için köşe bucak Anadolu’yu geziyoruz. Vatandaşımıza neler yapabiliriz, duasını nasıl alabiliriz diye bütün planlarımızı yaptık.” şeklinde konuştu. >> Kocatepe Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi