Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Burcu Köksal’dan “şeffaf yönetim” sözü

Belediye Meclisi’nin ilk toplantısına başkanlık eden Belediye Başkanı Burcu Köksal “Her vatandaşımız ve her meclis üyemiz tüm icraatlarımızı dilekçe yazmadan inceleyebilecek” dedi

Belediye Meclisi'nin ilk toplantısına

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nin Başkan Burcu Köksal’ın başkanlığındaki yeni döneminin ilk toplantısı başladı.

Burcu Köksal'dan şeffaf yönetim sözü

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal Afyonkarahisar için hizmette bulunan herkese teşekkür ederek şeffaf yönetim sözü verdi. Belediye Meclisi’ne başkanlık eden Burcu Köksal açılış konuşmasında şunları söyledi:

Burcu Köksal'dan şeffaf yönetim sözü

“Seçime katılıp seçilen herkese başarılar dilerim. Bugüne kadar ilimizin gelişim ve kalkınması için görev yapan tüm bakanlara, milletvekillerine, belediye başkanlarına,  il genel meclisi başkanlarına, üyelerine, belediye meclis üyelerine, muhtarlarımıza, bürokratlarımıza, tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Ben biliyorum ki meclis üyelerimizin her birisi Afyonkarahisar sevdalısı. Bu dönede hep birlikte güzel bir hava yakalayacağız. Gerek toplantılarda gerekse komisyonlarda alınan kararların adaletten, hukuktan, hakkaniyetten şaşmayacağına inancımız tamdır. Şeffaf yönetim anlayışı ile görev yapacağız. Her türlü ihalemizi, her türlü işlemimizi, her türlü satın almamızı, tüm meclis üyelerimiz dilekçe yazmalarına gerek olmaksızın, resmi prosedürlere başvurmaksızın tüm vatandaşlarımızla birlikte inceleme hakkına sahip olacaktır.”

Burcu Köksal'dan şeffaf yönetim sözü

 

Burcu Köksal'dan şeffaf yönetim sözü