“Çalışmalarımız, tedbirlerimiz ve denetimlerimiz devam edecek”

“Çalışmalarımız, tedbirlerimiz ve denetimlerimiz devam edecek”

Jandarma ve Emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği trafik denetimleri ile trafiğin genel durumunu havadan kontrol eden Vali Gökmen Çiçek, “Trafikte en az sorun ve ez az kayıp yaşanması için çalışmalarımız, tedbirlerimiz ve denetimlerimiz devam edecek.” dedi.

Trafikte can ve mal güvenliğini sağlamak, trafik kazalarının en aza indirmek adına Jandarma ve Emniyet ekipleri havadan trafik denetimleri ile trafiğin genel durumunu kontrol ediyor. İl Jandarma ekiplerince il merkezinde Afyonkarahisar-Eskişehir yol güzergâhında helikopterle gerçekleştirilen trafik denetimine katılan Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yolların genel durumunu ve trafik yoğunluğunu kontrol etti.

İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yılmaz Kırgel’den bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, yol boyunca alınan önlemleri ve ekiplerin gerçekleştirdikleri denetimleri havadan kontrol etti.

“EN AZ SORUN, EN AZ KAYIP İÇİN DENETİMLER SÜRECEK”

Afyonkarahisar’ın 7’si ana yol olmak üzere 12 yol girişi ile yolların kesiştiği bir il olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek, “Araç yoğunluğunun en fazla yaşandığı illerden birisiyiz. Bayram süresince sorunsuz bir dönem geçirdik. Kademeli normalleşmenin ilk gününde de herhangi bir yoğunluk yaşamıyoruz. Ekiplerimiz zaman zaman denetimler gerçekleştiriyor. Bizler de bu denetime eşlik ettik. Trafikte en az sorun ve ez az kayıp yaşanması için çalışmalarımız, tedbirlerimiz ve denetimlerimiz devam edecek.” dedi.

Ayrıcı yapılan denetimlerde 135 araç kontrol edilirken 5 araç ve sahiplerine 890 lira idari yaptırım uygulandı. >> Burcu AYDIN’ın Haberi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi